Kolay İhracat Platformu tabana yayılıyor

Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), üyelerinin ihracatını ve uluslararası rekabet gücünü artırmak amacıyla güncel gelişmelerden ve dış ticaret mevzuatındaki yeni düzenlemelerden haberdar olmaları için düzenlediği eğitimlerini sürdürüyor.

Kolay İhracat Platformu tabana yayılıyor

Bu kapsamda, Türkiye’nin ekonomik büyümesine ivme kazandırmak üzere Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde lansmanını yaptığı Kolay İhracat Platformu ile ilgili bilgilendirme semineri düzenlenecek.

Seminerde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan, ekonomi reformlarına paralel olarak ihracatçı ve ihracat hedefi olan girişimcilerin hizmetine sunulan Kolay İhracat Platformu ile ilgili önemli bilgiler verilecek.

Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü Uzmanı Yasin Uzun’un sunumuyla gerçekleştirilecek olan “Kolay İhracat Platformu Bilgilendirme Semineri”, 8 Nisan 2021 Perşembe günü zoom webinar olarak yapılacak. Seminere son başvuru tarihi olan 6 Nisan’a kadar kayıt olan herkes, ücretsiz katılım sağlayabilecek.

banner2
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER